Vozilo cisterna

Srijeda, 03-29-2017

VOZILO CISTERNA

U subotu, 25. ožujka 2016. DVD Smokvica preuzelo je novo vatrogasno vozilo - VOZILO CISTERNU (Mercedes Benz Atego 1828).

Svečanost je bila na "Veloj rivi" u Brni. Nakon blagoslova nove cisterne krenulo se u Hotel Aminess Lume gdje je održana godišnja sjednica Dobrovoljnog vatrogasnog društva.

Na sjednici su Predsjednik gosp. Lovor Salečić i Zapovjednik gosp. Ivo Pecotić upoznali nazočne sa radom u protekle 4 godine, dok je Zapisničar društva gosp. Ante Bleuš upoznao okupljene sa financijskom stranom čije je izlaganje potvrdio i Predsjednik nadzornog odbora gosp. Josip Pecotić.

Nakon kratkih obraćanja uvaženih gostiju, kako je završio mandat tijela društva od 4 godine, uslijedio je izbor tijela društva, na kojem su izabrani stari/novi Predsjednik, Zapovjednik, Predsjednik nadzornog odbora.

Free Joomla Lightbox Gallery